Pobyty

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2024

Letní pobyt v Mozolově srpen 2023

Čarodějnice v Mozolově duben 2023

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2023

Letní pobyt v resortu Equitana srpen 2022

Čarodějnice ve Frankově Dvoře duben 2022

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2022

Letní pobyt v resortu Equitana srpen 2021

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2021

Letní pobyt v resortu Equitana srpen 2020

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2020

Letní pobyt v resortu Equitana srpen 2019

Velikonoční pobyt Zvířetice v dubnu 2019

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2019

Letní pobyt v hotelu Vyhlídka srpen 2018

Čarodějnice ve Zvířeticích duben 2018

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2018

Plavecké soustředění ve Zvířeticích 2017

Letní pobyt ve Zvířeticích 2017

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2017

Letní pobyt ve Zvířeticích 2016

Čarodějnice ve Zvířeticích 2016

Zimní lyžařský pobyt v Pekle v lednu 2016

Letní pobyt 2015 v Boudě Máma

Čarodějnice v hotelu Žleby 2015

Zima 2015 v hotelu Alfa v Orlických horách

V letošním roce jsme se rozhodli strávit lyžařský a plavecký pobyt pro rodiče s dětmi v Orlických horách v hotelu Alfa. Byli jsme uchvácení překrásným panoramatickým bazénem, bohužel byl oproti informacím, které jsme dostali, trochu hlubší, než jsme předpokládali - menší maminky proto měly co dělat, aby v bazénu stačily. I přes to jsme si ale plavání všichni užili, plavali jsme každé odpoledne. Dopoledne jsme mikrobuskem jezdili na sjezdovku, která byla coby kamenem dohodil - jen za jedním kopečkem, kde jsme měli lyžařskou výuku. Celý týden nám překrásně svítilo sluníčko a nebe bylo skoro bez mráčku, sníh perfektní, jen vyjet autem k hotelu bylo dost zapeklité! Jako vždy bylo pro mrňousky dopoledne místo lyžování připraveno cvičení, tentokrát s Katkou, před obědem se stihli ještě povozit na bobech na kopečku za hotelem. Odpoledne před plaváním si s maminkami užili kojenecké masáže. Po plavání a po večeři jako vždy krátký večerníček - a všechny děti - šup do postýlek! Večer bylo připraveno pro maminky tvoření, tentokrát jsme vyráběli překrásné ozdoby ze stuh vpichovaných pomocí špendlíků do polystyrenových koulí a srdíček! Všem maminkám se práce dařila a konečný výsledek byl opravdu perfektní! Večer před odjezdem si všechny děti užily karneval v pohádkových kostýmech i s malováním na obličej!

Letní pobyt na Monínci 2014

Na letošní prázdninový pobyt na konci srpna se opět přihlásilo hodně maminek s dětmi, nechyběli ani tatínkové a babičky. Jak už je naším zvykem, každodenní plavání bylo doplněno cvičením pro malé děti s Janou a odpolední cvičení pro velké děti s Markétou. Připravený byl i aerobik i pro maminky a tentokrát bylo v nabídce i zdravotní cvičení a samozřejmě masáže. Výtvarné tvoření pro děti mělo jako vždy velký úspěch a tvoření si večer užily i maminky. V pondělí nás čekal výlet do muzea čokolády v Táboře a ve středu za námi přijelo Divadélko Romaneto s pohádkou z Krkonoš. Nejvíce napilno jsme měli v pátek - po dopoledním plavání a cvičení jsme s dětmi prožili celé odpoledne plné her a soutěží, za které děti získaly medaile a odměny. I letos nám počasí přálo a užili jsme si sluníčka.


Čarodějnice v hotelu Aurum 2014

Na přelomu dubna a května - na Čarodějnice - jsme se sešli na pobytu v hotelu Aurum v Krkonoších. Hned po příjezdu si všechny děti vyrobily čarodějná košťátka, aby měly všechny malé čarodějnice a čarodějové večer na čem létat kolem ohně. Všechny děti se převlékly do čarodějných kostýmů, měly náhrdelníky a vysoké čarodějnické klobouky a někdo měl i nos s bradavicí :-). Maminky si na tomto pobytu mohly zacvičit aerobik i zumbu. Pro děti bylo jako vždy připraveno tvoření, tentokrát všechno v duchu čarodějnic a ani maminky večer s tvořením nezůstaly pozadu. Velké překvapení pro děti byla projížďka na koních, bylo to skvělé! V poslední večer se děti vyřádily na čarodějnické diskotéce, králi jsme plno her a hlavně tancovali v kostýmech čarodějů, čarodějnic i kostlivců. V neděli před obědem jsme měli pro děti připravené dopoledne plné soutěží a her s odměnami. Zamotávali jsme mumii, hledali pavoučí vajíčka a soutěžili v letu na košťátku, bylo to vážně bezva a i počasí nám přálo, už se těšíme na další čarodějnice!


Zimní pobyt na Monínci 2014

Letošní rok jsme začali prvním pobytem v únoru na Monínci, kam jsme přijeli na lyžařský pobyt spojený s plaváním. Každé dopoledne měly děti lyžařský kurz, ty malé lyžovaly se školičkou na dětském svahu, větší jezdili s instruktory na loučce pod hotelem a koncem týdne si už troufli i na velkou sjezdovku. Malé děti, které ještě nemohly lyžovat, měly cvičení a masáže. Odpoledne byl kromě plavání čas i na sáňkování, bobování a vůbec dovádění na sněhu, a také na tvoření dětí i cvičení maminek, které zumba moc bavila. V úterý za námi přijela teta klaun, která nám zahrála divadélko, měla pro nás měl připraveny všelijaké soutěže, zvířátka z balónků a spoustu legrace. V pátek odpoledne si děti vybraly kostým na karneval, každému to večer moc slušelo. Počasí jsme měli moc hezké, celý týden se nám opravdu vyvedl.


Letní pobyt na Monínci 2013

Tentokrát jsme se na Monínci sešli v nebývalém počtu, nestačily nám pokoje v prvním patře, rodiny byly ubytovány i v okolních chatách. Měli jsme zase moc hezké počasí, takže jsme si všechny aktivity opravdu užili. Kromě plavání, na které jsme se všichni moc těšili, jsme cvičili - maminky i starší děti si užily Zumbu s úžasnou cvičitelkou Petrou, maminky si ještě kromě toho měly možnost zacvičit a zatancovat karibik-mix, fitjazz, dance-jógu a pilates s Katkou. Děti tvořily, hrály si a vyřádily se na sportovním hravém odpoledni, plném zábavných her, skákání, přelézání, přeskakování, házení, trefování se, koulení a kutálení a já nevím čeho všeho dalšího - prostě to byla veliká legrace a protože jsme všichni vyhráli - za odměnu jsme dostali medaile a sladkou odměnu! I maminky se po večerech pustily do tvoření - vyrobily si krásné brože, sponky a prstýnky a také moc hezké gelové svíčky. Miminka se uvolnila při kojeneckých masážích s relaxační hudbou, voňavými olejíčky a příjemnou atmosférou. V úterý za námi přijeli dva pánové - a to bylo překvapení - přivezli sebou hodně velkých bubnů a bubínků a v tělocvičně jsme si všichni dohromady v rytmu zabubnovali a zakřičeli - to se nám všem móóóc líbilo - i maminkám a tatínkům! Ve čtvrtek nás čekalo další překvapení - přijelo zase divadélko Romaneto! Tentokrát s pohádkou "Jak šel pejsek do školy" - pro mnoho dětí to bylo aktuální téma - chystají se totiž za pár dní do 1.třídy - tak hodně štěstí prvňáčci!!! Poslední den pobytu jsme si zase poseděli s buřtíky u táboráku a pak jsme se snažili počkat na tmu - abychom se mohli projít s rozsvícenými lampionky, to bylo napínavé! Příští ro se těšíme na shledanou!


Zimní pobyt na Monínci 2013

Zimní relaxační pobyt v hotelu na Monínci se nám opět moc vyvedl, sluníčka jsme si sice neužili - bylo schované za mraky, ale z těch se hned od druhého dne pobytu sypal sníh, takže lyžařské, sáňkařské a bobovací podmínky byly skvělé - zalyžovali si i naši rodiče! Většina nás dětí z lyžařské školičky se rychle naučila základní techniku pluhu a jezdila na cvičné loučce přímo pod hotelem, nakonec ani jízda na pomě pro nás nebyla žádnou velkou překážkou, naučily jsme se to skvěle - na konci týdne jezdili někteří z nás úplně sami. No prostě zvládli jsme každý den kromě lyžování ještě odpolední plavání a cvičení, zkrátka byli jsme k neutahání - k velké radosti maminek a tatínků :-). Po tři odpoledne jsme se s maminkami věnovali tvořeníčku - vybarvili jsme si vitráž na okno, vyrobili zvířátko z bambulek a z chlupatých drátků. Měli jsme také možnost zacvičit si opravdickou Zumbu a maminky kromě Zumby cvičily také Fit-jazz a Dance jógu. Ve čtvrtek za námi přijeli herci divadélka Romaneto a zahráli nám krásnou pohádku "O dvanácti měsíčkách". Na některé z nás to bylo "silné kafe" a s očima na šťopkách jsme pohádku prožívali - víte, jak to bylo chvílemi smutné? - jak byla Holena na Marušku zlá?, ale nakonec všechno dobře dopadlo a s písničkami jsme si s Maruškou i s Honzou zatancovali. Pobyt jsme zakončili karnevalem v pohádkových maskách, na kterém jsme se dokonale vyřádili.


Letní pobyt na Monínci 2012

Tentokrát se náš pobyt poprvé konal v novém hotelu na Monínci a úžasně se nám vydařil - až na poslední den pobytu jsme měli hezké, teplé a sluníčkové počasí. Prostředí - celé novoučké - bylo moc a moc příjemné, bazén super a jídlo bylo mňam. Kromě plavání a cvičení pro nás děti i naše maminky jsme ještě navštívili koňskou farmu, kde jsme se my, všechny děti povozily na koních. Ale troufly si i maminky!! Pro rodiče i děti nám sem pozvali majitele sokolnické společnosti "Teir", který nám pověděl, jak a kde žijí naši nejznámější draví ptáci a sovy a všichni ptáci nám předvedli svůj let i způsob lovu. Někteří z nich nám přilétali a sedali na ruku, takže jsme si je dokonce mohly i pohladit a z blízka si prohlédnout zabarvení jejich peří. Na výtvarném tvoření jsme si vyrobili šneky a natiskali krásné tričko s obrázky. Ani maminky nezahálely - vytvořily si překrásné svíčky a stromečky z korálků. Na konci pobytu jsme si všichni zařádili na diskotéce.

Letní pobyt ve Zvířeticích 2011

Srpen - ááá je to tady - konec léta a my se opět scházíme na našem pobytu ve Zvířeticích! Už jsme se všichni moc těšili! Nevím, jak to děláme, ale zase máme hezké sluníčkové počasí, až na poslední 2 dny, to už se začínal hlásit podzim a trošičku se ochladilo. Kromě obvyklého dovádění venku a v herně, masáží a cvičení nás dětí a maminek jsme také samozřejmě plavali a občas pomáhali cvičit i našim maminkám - ty si daly pěkně do těla! Pro naše maminky a tatínky bylo určitě velkým překvapením, když se za námi a za svou Anežkou přijel podívat zpěvák pan Petr Janda a večer nám zazpíval několik písniček. Všichni jsme si také při písničkách zatančili na veselém karnevalu v pohádkových kostýmech. Že jsme byly krásné princezny a Šmoulové a strašliví piráti a krotitelé hadů??? Na závěr pobytu jsme si pochutnali na buřtících u táboráku a šli jsme za tmy s lampionky na procházku - samozřejmě jsme si hlídali maminky, aby se nám neztratily!!

Velikonoční pobyt ve Zvířeticích 2011

Letos jsme se rozhodli strávit ve Zvířeticích Velikonoční svátky. Přestože je teprve duben, měli jsme neuvěřitelně krásné a teplé počasí od čtvrtka až do pondělí. Teploty se pohybovaly přes 20°C, všichni jsme běhali jen v tričku a teplíčko jsme si opravdu užívali. Kromě plaváníčka každý den si maminky užily aqua-aerobik a miminka masáže. Hned v pátek za námi přišel stařeček z vesnice, který nás naučil plést nádherné pomlázky. V sobotu jsme se dopoledne i po obědě věnovali barvení vajíček - opravdu moc se nám povedla, připravili jsme si je na koledu. Odpoledne za námi přijeli dva kamarádi - teta nám všem namalovala obrázky na obličej a strejda vyrobil zvířátka z balónků, měli jsme z nich velkou radost. Večer jsme se všichni sešli u táboráku a opekli si buřtíky.V neděli odpoledne jsme se vypravili na výlet na hrad Staré Hrady, kde jsme se podívali do pohádkového sklepení plného pohádkových postav. V pondělí nás už čekala pomlázka, každý jsme měla svůj košíček a s pomlázkou jsme šli koledovat. Pobyt byl moc príma, všichni jsme si ho užili!!! Na viděnou v létě!


Letní pobyt ve Zvířeticích 2010

Letní pobyt ve Zvířeticích proběhl poslední srpnový týden, počasí nám přálo a móóóc jsme si ho všichni užili! Maminky řádily na aqua-aerobiku a zacvičily si i aerobik v tělocvičně. Pro nás děti byla připravená hernička a cvičení - obzvlášť prolézání tunelem se nám mrňouskům velmi líbilo. Každý den jsme plavali, ale vydováděli jsme se i na trávníku, prolézačce, trampolíně a na pískovišti a miminka si užila masáže. Byli jsme dokonce na výletě na zřícenině hradu Zvířetice, kde jsme navštívili historické šermířské představení a dobové trhy, kdo byl odvážný, mohl se s maminkou podívat i do podzemí, kde bylo peklo s čerty!!! Užili jsme si i grilování a opékání buřtíků - mňam!!