Náš tým

Mgr. Ivana Havránková

Majitelka firmy, instruktorka plavání

Registrovaná porodní asistentka
Instruktorka plavání, vlastnící Osvědčení "Instruktora pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku", akreditovaného MŠMT a certifikát "Metodika plavání dětí do šesti měsíců věku".
Lektorka masáží dětí a kojenců podle Jany Hašplové. Instruktorka aqua aerobiku pro těhotné (Osvědčení - Česká škola aqua aerobiku).
Akreditovaný kurz "Metodika cvičení rodičů s dětmi" a "Metodika pohybových her s kojenci a batolaty".

Má tři dospělé děti.

Bc. Tereza Rakin

Instruktorka plavání, lektor Mortimer angličtiny

Registrovaná porodní asistentka. Instruktorka plavání, vlastnící Osvědčení "Instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku", akreditovaného MŠMT.

Instruktorka aqua aerobiku + "Certifikát aqua kick box" (Osvědčení - Česká škola aqua aerobiku)
Akreditovaný kurz "Metodika cvičení rodičů s dětmi" a "Metodika pohybových her s kojenci a batolaty"
Lektorka masáží dětí a kojenců podle Jany Hašplové

Certifikovaný kurz Mortimer English.

Má holčičku Lailu.

Mikuláš Torkoniak

Trenér plavání

Je studentem 4. ročníku strojní fakulty ČVUT v Praze.

10 let se aktivně věnuje ploutvovému plavání, je vícenásobný mistr ČR v ploutvovém plavání a získal 4. místo na světovém poháru Lignano  v roce 2014.

Kristýna Pončáková

Trenérka plavání

Je studentkou 5. ročníku Všeobecného lékařství na 3.LF UK v Praze.

O roku 2005 závodně plavala s ploutvemi, pracovala jako trenérka mladších dětí.

Je držitelkou Osvědčení "Trenér plavání III. třídy" vydaný FTVS UK.

MUDr. Lucie Vránková

Ředitelka školky a dětského centra, instruktorka a trenérka plavání

Lékařka a instruktorka plavání, vlastnící Osvědčení "Instruktora pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku", akreditovaného MŠMT a Osvědčení "Trenér plavání III. třídy" vydaný FTVS UK.

Je držitelkou osvědčení "Cyklus Montessori přednášek", "Respektovat a být respektován" , " Úvod do Montessori aneb jak pracovat s prvky Montessori pedagogiky doma, ve školce či v rodinném centru".

Má čtyři děti Adélku, Terezku, Tomáška a Anetku.

Bc. Tereza Keslová, Dis

Trenérka plavání

vystudovala sociální pedagogiku na Vyšší odborné škole, obor sociální práce na FF UK, nyní pokračuje v magisterském studiu na FHS UK a na FF UK.

15 let se věnovala závodnímu plavání.

Vlastní Osvědčení "Instruktor dětského plavání", Osvědčení "Plavčík" a Osvědčení "Zdravotník zotavovacích akcí", akreditovaných MŠMT

Je držitelkou Osvědčení "Trenér plavání III. třídy" vydaný FTVS UK.

Anna Ondrášková

Instruktorka plavání

Instruktorka plavání, vlastnící "Osvědčení instruktora pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku" 

Vlastní osvědčení plavčík záchranář, má zdravotní kurz a certifikát pro výkon sportovních masáží, kurz reflexních masáž,  je instruktor lyžování.

Studuje Pedagogickou Fakultu ZČU - Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání.

Ing. Zuzana Šebestíková

Instruktorka plavání

Instruktorka plavání, vlastnící "Osvědčení instruktora pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku" a "Osvědčení cvičitel plavání", akreditovaného MŠMT.
Akreditovaný kurz "Metodika cvičení rodičů s dětmi" a "Metodika pohybových her s kojenci a batolaty".

Má dva syny Kryštofa a Jáchyma a holčičku Kristýnku.

Mgr. Ivana Tichá

Hlavní pedagog

Vystudovala matematické gymnázium a bohemistiku na Filozofické fakultě v Chorvatsku, dále absolvovala postgraduální studium na Pedagogické fakultě v Brně a kurz Juridicum na právnické fakultě. Osm let učila na České škole v Záhřebu a také na Filozofické fakultě v Brně. Pracovala na velvyslanectví Chorvatské republiky a jako interní tlumočnice a projekt manager na jazykové škole. Vystudovala roční diplomový Montessori kurz a je absolventkou kurzu respektovat a být respektován. Od roku 2012 se věnuje vedení Montessori pracoven v dětských centrech. Vlastní osvědčení profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky". Mluví plynně česky, chorvatsky a anglicky.

Má dvě děti, Martinku a Toníka

Tereza Niedermaierová

Lektor Mortimer angličtiny, management jazykových kurzů


Studuje magisterské studium Francouzské filologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Certifikovaný lektor Mortimer angličtiny

Pavlína Kožerová

Lektorka kurzu vaření s dětmi a rodiči

Denně se setkávám s otázkami týkající se zdravého životního stylu a výživy nejen dospělých, ale i dětí. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu obor - Diplomovaný nutriční terapeut a s postupem času jsem získala řadu zkušeností a ráda bych se s Vámi o ně podělila.

Má snaha je především dělat lidi zdravější a šťastnější ve svém těle. Sama dobře vím, že pokud člověk není spokojený sám se sebou, tak nežije svůj život naplno.

Čím dál víc mne překvapuje, jak jsou lidé špatně nebo mylně informovaní o tom, co je vlastně zdravé a čemu se raději vyvarovat. Jaké potraviny mají vlastně kupovat a kde? A čemu tedy mají, při výběru potravin, věnovat pozornost?

Pokud chcete změnit zdraví sobě, svým dětem nebo celé rodině, změňte to! Žijte a prožívejte svůj život na plno!

Gloria Mielniková

Asistent pedagoga

Vystudovaná zdravotní sestřička, devět let pr acovala v soukromé ordinaci zubního lékaře. Po maturitě nastoupila na VOŠ hereckou na obor dramatické umění a moderování. Od prvního stupně ZŠ se intenzivně věnuje tanci, vystudovala 5ti letou taneční přípravku Dance Perfect (klasický a moderní tanec), vyučovala tanec v několika tanečních centrech. Dodnes je součástí pražské muzikálové scény. V roce 2004 získala rekvalifikaci v oboru maskér/maskérka - tři roky pracovala v ČT, také je absolventkou několika rekvalifikačních kurzů první pomoci, kurzu pedagogického minima, základního Montessori kurzu a vlastní osvědčení profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky".

Má jednu dceru Lilly.

Ing. Jana Lajčaková

Lektorka cvičení rodičů s dětmi

Vystudovala Vysokou školu obchodní, obor management cestovního ruchu. Absolvovala kurzy Metodika pohybových her s kojenci a batolaty a Metodika pohybových her dětí od 3 do 6 let v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Práce s dětmi jí velmi baví a děti jsou pro ni velkou inspirací.

Má tři děti, Davida, Karolínu a Kryštofa.

Věra Hamtilová

Lektorka kurzu pilates

Věra Hamtilová se už mnoho let zabývá zdravím člověka. Z pohybových aktivit se zaměřuje zejména na pilates a zdravotní cvičení. Absolvovala rekvalifikační instruktorské kurzy ve Školicím středisku PhDr. Olgy Huspekové (Pilates) a Yoda Institutu (zdravotní tělesná výchova). Je také certifikovaným instruktorem fitness u Trenérské školy Ikaros. Kromě skupinových lekcí nabízí také individuální lekce cvičení, diagnostiku držení těla a svalů, kineziologický tejping, úpravu jídelníčku a masáže.

Lenka Kocáková

Lektorka kurzu Divadelní kroužek pro děti