Prázdninový pobyt v hotelu Orlík 17.8. - 24.8.2024

Jako každoročně, i v letošním roce Vás chceme pozvat na relaxační prázdninový pobyt pro maminky, tatínky, babičky, vaše kamarádky s dětmi, a hlavně děti všech věkových kategorií. Nově letos nabízíme ubytování v resortu wellness hotelu Orlík, který se nachází uprostřed krásné přírodě v Jihočeském kraji. Kromě bazénu, restaurace, dětského hřiště, venkovního posezení a sportovních hřišť, je v areálu i venkovní bazén s loukou k relaxaci.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

Kromě příjemného prostředí hotelu a okolní přírody Vás jako vždy čeká každodenní plavání pro děti, tvořeníčko pro děti i večer pro maminky, cvičení pro děti i pro maminky, aqua-aerobik, celopobytová hra pro starší děti, výlety, koupání ve venkovním bazénu u hotelu a spousta zábavy a překvapení.

PLNÁ PENZE JE V CENĚ POBYTU!

Připojte se se svými dětmi k nám a strávíte krásný týden plný zážitků uprostřed přírody!

KDY: 17.8. - 24.8.2024

KDE: nově se setkáme ve wellness resortu hotelu Orlík uprostřed krásné přírody v těsné blízkosti přehrady Orlík. K areálu patří sportovní komplex s hřišti, venkovní stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, venkovní bazén s odpočinkovou zónou a s lehátky, louky, rybník i les. Hotel disponuje soukromou pláží s občerstvením na orlické přehradě. Hostům je k dispozici restaurace, terasa k posezení venku i salonky pro různé aktivity při nepřízni počasí. Celý hotel je koncipován jako nekuřácký, má vlastní parkoviště, které je pro hotelové hosty zdarma. Pro děti bude jako vždy připravena herna, vybavená hračkami, venkovní dětské hřiště a spousta travnatých prostor k dovádění. V celém objektu je možné připojení k internetu přes Wi-Fi.

V CENĚ POBYTU JE I PLNÁ PENZE: dospělá osoba: 11790,-, dítě do 6 měsíců: zdarma, dítě od 6 měsíců do 1,99 let: 3100,- (bez lůžka a stravy), dítě 2-2,99 roky: 4100,- (bez lůžka a se stravou), dítě 2-2,99 roky: 5100,- (s lůžkem a stravou), dítě 3-11,99 let: 9900,-, dítě od 12 let: 11790,-.

DOPRAVA: vlastní - hotel se nachází 80km od Prahy na trase Praha - Mníšek pod Brdy - Dobříš - Milín - Chraštice Kozárovice - Vystrkov.

AKTIVITY: Kromě vnitřního  bazénu, kde budeme s dětmi plavat, je pro všechny hosty k dispozici vířivka a wellness centrum s finskou saunou a s relaxační místností, s masážemi i s posilovnou. Můžeme využít venkovní dětské hřiště i hřiště na plážový volejbal, tenis nebo nohejbal i stolní tenis. Za poplatek si lze zapůjčit elektrokoloběžky, koloběžky, sety pro badminton, zahrát si můžete petanque i kroket. Na přehradě hotel půjčuje šlapadla, paddleboardy a lze si objednat i vyhlídkovou jízdu na motorovém člunu, na vodních lyžích nebo na vodním "banánu".

Vnitřní bazén má rozměry 14x9m, s hloubkou 1,4m, prostor kolem bazénu je velký s dostatečným množstvím lehátek k odpočinku, šatny jsou vybaveny fény. k dispozici je po plavání i sauna a vířivka.

V areálu jsou k najdete 3 hřiště (2 s umělým povrchem) na všechny míčové hry, dále hřiště na beach volejbal, stoly na stolní tenis, venkovní bazén s odpočinkovou zónou s lehátky a dětské hřiště.

Okolí hotelu nabízí řadu výletů - hrad Zvíkov, zámek Orlík nad Vltavou, vyhlídkové plavby po orlické přehradě, Langova rozhledna, zámek Březnice, skansen Vysoký Chlumec a další.

VYBAVENÍ: Maminkám je k dispozici lednička, mikrovlnka a varná konvice pro uchování potravin a případný ohřev mléka nebo příkrmů pro malé děti

UBYTOVÁNÍ: hotelová budova nabízí ubytování v 11 prostorných dvou až šestilůžkových apartmánech s vlastní koupelnou, do všech lze přidat dětskou postýlku nebo přistýlku. Ubytováni budeme v hlavní budově, kde je také restaurace, bazén a wellness centrum nebo v garni budově.

Garni hotelová budova je vzdálená jen 100 m od hlavní budovy hotelu. Garni apartmány připomínají spíše byty a mají větší lůžkovou kapacitu. Ke každému apartmánu náleží vlastní koupelna a v některých bytech se nachází i vybavená kuchyň.

STRAVOVÁNÍ: V hotelu je restaurace s obsluhou, za hezkého počasí lze podávat jídlo i na prostorné terase, posedět můžete i v kavárně. V restauraci je samozřejmostí dostatek bezpečných dětských židliček.

Restaurace má stálou nabídku salátů, moučníků, zmrzlinových pohárů (stálá nabídka kopečkové zmrzliny) a palačinek, lze zakoupit oplatky, sušenky a dobroty pro děti.

Kuchyně zajistí po domluvě jakoukoliv dietu, kterou pro sebe nebo své dítě potřebujete.

V restauraci naleznete bohatý výběr z nealko nápojů točených, pet i v plechu, džusy, limonády, výběr z různých druhů kávy a čajů. Z alkoholických nápojů piva, cider, vína, sekty, míchané nápoje i lihoviny.

CENA ZAHRNUJE:

 • ubytování na 7 nocÍ s úklidem pokojů dle potřeby
 • plná penze
 • povlečení, závěrečný úklid
 • lekce plavání - 30ti minutové lekce vedené školenými instruktorkami dopoledne (rozpis dětí bude upřesněn na místě)
 • výtvarné vyrábění pro děti od 3 let
 • výtvarné vyrábění pro maminky podle zájmu
 • materiál na výtvarné činnosti
 • pronájem prostor na hernu a tvoření, a také prostor na cvičení
 • cvičení pro děti i maminky podle zájmu
 • táborák s opékáním buřtů
 • odměny pro děti, poklad na pobytovou hru
 • parkování, WiFi připojení na internet
 • možnost hlídání dětí při účasti maminky na cvičení atd.
 • a jako vždy další program s překvapením

Cena nezahrnuje:

 • rekreační poplatek 10,- za dospělou osobu/den
 • volné plavání a sauna
 • výuku jízdy na koních
 • zapůjčení sportovních potřeb
 • nápoje během obědů a večeří pro dospělé i děti
 • zapůjčení dětské postýlky
 • rehabilitační masáže
 • poplatek za psa

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Vyplněním přihlášky, která je závazná. Po obdržení přihlášky Vám závazně zarezervujeme pokoj a budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 3 - 5.000,-/rodinu - na základě počtu osob a k doplatku ceny pobytu nejdéle do 31.7.2024.

Kontakt: Mgr. Ivana Havránková, Tel. 603 522 441

Prosíme Vás, abyste pečlivě vyplnili všechna data a přečetli si Pravidla pobytu - obsahují důležité informace.

Pravidla pobytu naleznete ZDE