Pravidla pobytu jaro/léto

28.04.2021

Pravidla pobytu jaro/léto

1. Doprava: není zahrnuta v ceně, účastníci relaxačního pobytu přijíždějí do zařízení samostatně ve stanovenou dobu.

2. Uvedená cena zahrnuje: ubytování se snídaní nebo s plnou penzí (4/7 nocí), závěrečný úklid, povlečení, zapůjčení židličky; parkování, WiFi připojení na internet, pronájem prostoru na tvoření i na cvičení, materiál na výtvarné činnosti dětí i maminek, pronájem bazénu a jeho vyhřátí na 29-30°C, rekreační poplatek, doprovodný program.

4/6denní program - lekce plavání - 30ti minutové lekce každý den (rozpis dětí bude upřesněn na místě), cvičení pro maminky, cvičení dětí s rodiči - zpívání a tancování pod vedením zkušené cvičitelky, výtvarné vyrábění pro děti od 3 let, možnost hlídání dětí při návštěvě lekce plavání s druhým dítětem, při návštěvě cvičení, výtvarné vyrábění večer pro maminky, jaro - táborák s opékáním buřtů a jako vždy další program s překvapením.

3. Cena nezahrnuje: v případě pobytu se snídaní obědy a večeře, nápoje během jídla pro dospělé i děti, zapůjčení dětské postýlky, zapůjčení sportovního náčiní při individuálním programu, poplatek za psa či jiného domácího mazlíčka, rehabilitační masáže, přiobjednaný úklid během pobytu, poplatek za neobsazené lůžko při obsazení pokoje jen 1 dospělou osobou a dítětem do 3 let. Platbu v případě příjezdu dalšího dospělého nebo dítěte navíc nad rámec původní platby.

4. Strava: plná penze/snídaně v ceně, snídaně formou švédských stolů v ceně pobytu, obědy a večeře výběr ze dvou - tří jídel, jedno jídlo většinou bezmasé.

Pitný režim - čaj, džus při snídaních, ostatní je možné dokoupit - dospělí. Kojeneckou vodu doporučujeme vzít s sebou. Nezapomeňte si vzít s sebou bryndáček a příbor pro malé dítě. Pro bezpečnost vašich dětí je nutné zajistit, aby nepobíhaly bez dozoru po restauraci a jídelně v době podávání jídla. Poskytovatel ubytování většinou disponuje pouze omezeným počtem krmících židliček, pokud víte, že ji budete pro své dítě potřebovat, oznamte nám to prosím, vezmeme potřebný počet židliček sebou.

5. Program a jeho časový rozvrh je pouze orientační. Upřesnění proběhne na informativní schůzce s rodiči, která se bude konat první den pobytu. Program a jeho případné změny budou vyvěšeny na nástěnce.

6. Jakékoliv změny, návštěvy a žádosti o krátkodobé pobyty členů rodiny, dohlašované i na místě v průběhu pobytu, je třeba nám nahlásit včas (nejpozději den před předpokládaným příjezdem dohlašované osoby). Účtování těchto dohlašovaných pobytů vyřizujte pouze s paní Havránkovou na místě. Částka bude vypočítána jako adekvátní díl z celkové ceny pobytu za každý den.

7. Plavání - děti musí mít do bazénu vlastní jednorázové plavečky. Případně bude možnost je zakoupit u instruktorky. Voda v bazénu bude ohřátá na teplotu 29-30 °C. Před každým vstupem do bazénu je nutné umýt se mýdlem bez plavek. Prosíme Vás o zodpovědný přístup při zajištění hygieny a v zájmu všech účastníků pobytu Vás žádáme o respektování zákazu vstupu do vody s jakýmkoliv infekčním onemocněním (také bradavice a plíseň jsou infekční onemocnění).

8. Rodiče během pobytu zcela odpovídají za chování a jednání svých dětí, v případě způsobené škody jsou povinni ji uhradit ubytovacímu zařízení.

9. Storno podmínky:

Záloha 2000,- - 6000,- (většinou podle počtu přihlášených osob) je vždy nevratná (kromě bodu 10. a 11.).

Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu zrušit svou závaznou přihlášku bez udání důvodu, a to písemnou formou doručenou osobně. V tomto případě mu budou na doplatek pobytu (vyjma nevratné zálohy) účtovány storno poplatky podle následujícího schematu:

1. v době do 20 dnů před dnem zahájením pobytu je storno 40% z doplatku pobytu

2. v době do 14 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 50% z doplatku pobytu

3. v době do 7 dnů dnů před dnem zahájení pobytu je storno 70% z doplatku pobytu

4. v době do 2 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 90% z doplatku pobytu

5. v době méně než 2 dny a po zahájení pobytu je storno 100% z doplatku pobytu

Nenastoupí-li klient na pobyt bez předchozího zrušení pobytu, hradí 100% ceny pobytu. Lze za sebe ale poslat náhradníka.

10. Organizátoři si vyhrazují právo na změnu cen způsobenou změnou smluvených cenových podmínek ovlivňujících rozpočet. Účastníci poté mají nárok na odmítnutí nové ceny a bude jim navrácena již zaplacená záloha v plné výši. Změny cen se však netýkají účastníků, kteří mají pobyt již zaplacen celý.

11. Organizátoři si vyhrazují právo na zrušení pobytu před jeho začátkem z důvodu nízké účasti nebo z důvodu zrušení pobytu ze strany hotelu, v tom případě bude všem účastníkům vrácena jejich platba v plné výši.

12. Odesláním závazné přihlášky stvrzuji, že jsem si obsah pravidel pobytu podrobně přečetl/a, jsem s nimi srozuměn/a, souhlasím s nimi a nemám vůči ním výhrady.

Těšíme se na Vás!

Kolektiv Rodinného centra Hvězdička.