Zimní pobyt v Pekle

I v průběhu letošní zimy Vás chceme pozvat na plavecký a lyžařský pobyt pro děti, a také maminky, tatínky i babičky - v hotelu Peklo v Jizerských horách v termínu 18.1. až 25.1.2025

Pobyt je opět se snídaní a kromě příjemného prostředí hotelu, se čtyřmi hernami a interaktivními herními prvky ve všech prostorách, je k dispozici také vlastní sjezdovka u hotelu. Čeká Vás nejen plavání a lyžování, tvoření pro děti i maminky a cvičení pro menší děti, ale také spousta zábavy a překvapení.

Hotel je zaměřen zejména na pobyty rodin s dětmi a tomu také odpovídá jeho celkové vybavení, které pro Vás bude znamenat usnadnění a zpříjemnění celého pobytu.

Všichni, kdo máte o pobyt předběžně zájem, přihlaste se prosím obratem - máme k dispozici pouze omezené množství pokojů a kdo si dříve pokoj zarezervuje, ten se bude moci pobytu zúčastnit :-).

O HOTELU:

Hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 900 m.n.m. na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Hotel je vybaven restaurací, vnitřním bazénem s mírně slanou vodou, saunou, k dispozici je WIFI internet i na pokojích, parkování je zdarma. Ubytováni budeme v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo větších (až šestilůžkových) apartmánech.

Hotel je cíleně zaměřen na pobyty rodin s malými dětmi - jsou zde k dispozici 4 dětské herny - velká herna nad jídelnou, míčková herna, mořská hernička s kuchyňkou a s kadeřnickým salónem a herna u restaurace. Na recepci si můžete zapůjčit desítky různých her od her pro jednoho hráče, až po hry pro celou rodinu, karetní hry, puzzle, Activity, didaktické Montessori pomůcky, dětské knížky, mašinky Tomáš a spoustu dalších.

V areálu najdete vlastní sjezdovku přímo vedle hotelu s vlekem poma pro začátečníky i mírně pokročilé lyžaře, pro zdatnější je určen vlek v blízkém lyžařském areálu Ski Lucifer. V hotelu je úschovna lyží.

UBYTOVÁNÍ:

Hotel disponuje s cca 23 pokoji a nabízí až 90 lůžek, ve dvoulůžkových, třílůžkových i větších pokojích i apartmánech s vlastním WC a koupelnou. Pokoje jsou velmi útulné, obložené dřevem, příjemně zařízené. Některé pokoje jsou mezonetové, některé mají společné sociální zázemí pro 2 pokoje dohromady. Za poplatek je možné objednání dětské postýlky s povlečením.

Vybavení pro péči o děti:

Jídelní židličky, nočníky, přebalovací pulty, koše na pleny, podnožky k umyvadlům, dětské postýlky, dětské záchody, přípojka na odsávačku baby vac, koutek na koupání miminek s vaničkou a infra zářičem.

Dále je k dispozici mikrovlnka, lednice, varná konvice, sterilizátory, kojenecká váha, dětské příbory, TV a DVD přehrávač ve společných prostorách a další.

STRAVA:

v ceně pobytu je snídaně

I stravování je maximálně přizpůsobeno dětem - restaurace je nekuřácká, nepoužívá se žádné koření s glutamanem, maggi, ani šlehačka ve spreji, na baru je k dispozici třtinový cukr...

Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu, korn-flakes, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko, pečivo.

Oběd i večeře jsou ve vlastní režii, je možnost zakoupení dětských porcí, kdo nechce, nemusí jídlo pro dítě objednávat, je možné např. pro dvě děti zakoupit jednu dospělou nebo jednu dětskou porci.  Dítě od 3 let ale musí mít vždy placenou snídani.

Oběd - výběr z několika teplých chodů, polévka + druhý chod, salát (cena dospělí 148,-, děti 89,-).

Večeře - výběr z několika teplých chodů, předkrm nebo polévka + druhý chod, desert, ovoce (cena dospělí 170,-, děti 89,-)

Pitný režim: čaj, džus při snídaních, ostatní nápoje možné dokoupit - poctivé domácí limonády, mošty, koktejly z ovoce a přírodních surovin
Aqua-bar - možnost neomezeného a nelimitovaného pitného režimu kojeneckou vodou na sanitovaných a vzorkovaných výdejnících. Nemusíte sebou vozit vodu v lahvích!

BAZÉN:

Bazén je o rozměrech 8x4m, s hloubkou 12cm a bezpečným vstupem po schodech. Vyhřátý bude na 30°C (v ceně), voda je lehce slaná, se salinitou 2,5gramu/litr. Sauničku budeme mít vyhřátou na teplotu vhodnou pro malé děti, k použití bude po každé lekci plavání.

LYŽOVÁNÍ:

Lyžařskou školičku nabízíme pro děti od 3 let, pro tříleté začátečníky s individuální výukou, pokročilejší nebo starší děti budou mít výuku skupinovou. Lekce jsou dlouhé 50 minut.

Cena za jednu lekci se pohybuje v rozmezí 180 - 320,- podle počtu dětí ve skupině.

Přímo u hotelu je vlastní sjezdovka s vlekem poma (210m) pro začátečníky i mírně pokročilé lyžaře, pro zdatnější je určen vlek v blízkém lyžařském areálu Ski Lucifer, mezi vleky Lucifer a Peklo se dá snadno přejet na lyžích po upravované lesní cestě vedoucí téměř po vrstevnici, máme i možnost dopravy.

Zájem o zařazení dítěte do školičky je nutné uvést v objednávce!

DOPRAVA: vlastní

Hotel Peklo se nachází na trase Praha - Mladá Boleslav - Jablonec nad Nisou - Josefův Důl - 120km

CENA: Dospělý: 6900,-, děti: do 6m: zdarma, 6m-2roky: 1900,-, 2-3 roky bez lůžka: 2600,-, 2-3 roky s lůžkem: 4200,-, 3-8 let: 4800,-, 8-12 let: 5900,-

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Vyplněním přihlášky, která je závazná. Po obdržení přihlášky Vám závazně zarezervujeme pokoj a budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 2.000,- - 5000,- /rodinu a k doplatku ceny pobytu do 6.1.2020.

Kontakt: Mgr. Ivana Havránková, Tel. 603 522 441

Prosíme Vás, abyste pečlivě vyplnili všechna data a přečetli si Pravidla pobytu - obsahují důležité informace.