Výroba vlastního fotoalba

Co Vám nabízíme?
Na základě spolupráce naší plavecké školičky s Grafickým studiem Art D (www.art-d.cz) máte možnost získat fotoalbum s fotografiemi z plavání svého dítěte s výraznou slevou.

Fotoalbum bude mít rozměry 14,8 cm x 10,5 cm (A6), v kroužkové vazbě, s počtem listů 16 - 24, s přední a zadní stranou z průhledné folie. Na titulní straně je v horním rohu umístěn název naší plavecké školičky a uprostřed dolní části budete mít k dispozici prostor, kam vložíte křestní jméno svého dítěte.

Z jednoho kurzu máte možnost vytvořit a následně si objednat max. tři kusy těchto albumů na jednoho plaváčka. Po objednání přes počítačový program, ve kterém si album vytvoříte, bude zakázka vyřízena do dvou týdnů. Za dodání nebudete platit poštovné, ani dopravné, albumy si převezmete na nejbližší lekci plavání. Za jedno album zaplatíte pouze 60,- vždy při předání hotového výtisku instruktorce na bazénu.

Jak na to?
Speciální počítačový program, který Vám slouží k vytvoření Vaší fotoknihy, či fotokalendáře, se nazývá příznačně: Book- Maker. Je vyvinutý tak, aby ho zvládl i počítačový začátečník. Stáhnete si ho zdarma do počítače a začnete s ním pracovat podle jednoduchého návodu. V podstatě se jen kliká počítačovou myší a tvoří podle fantazie a zvolené předlohy. Vkládané fotografie se mohou upravovat, zasazovat do rámečků, připojovat k nim texty, vyšperkovat je vhodným efektem a celou kompozici lze doladit i vhodným pozadím. Masky, rámečky a efekty můžete kombinovat vkládáním na sebe, a tak vytvořit ve svém díle zajímavý nový prvek.

Instalace
Po úspěšném nainstalovaní na svůj počítač je uživatel dotázán na zadání instalačního kódu, který se zadává pouze jednou, a to při prvním spuštění. Všichni účastníci naší plavecké školičky obdrží zdarma poukázku na slevu s číslem, které použijete vždy při zadávání zakázky ke své identifikaci a při prvním spuštění jako instalační kód. Pozor !! Při zapsání jiného kódu nebude poskytována sleva!!!

Ostatní zájemci mohou stahovat Book-Maker ze stránek provozovatele (www.book-maker.cz), ale bez nároku na slevu podmíněnou docházkou do Plavecké školičky Hvězdička.

Po zadání kódu se aplikace Book-Maker spustí. První obrazovka skýtá tři možnosti: založit nové album, otevřít již existující a pokračovat.

Založení prvního alba
Po kliknutí na "založit nové album" se otevře okénko, kde uživatel specifikuje produkt, který si chce objednat. Pokud budete objednávat slevové fotoalbum, klikněte na poslední název v seznamu = Hvězdička. Jestliže budete mít zájem o jiný produkt z nabídky, opět vyberte klikem myší.>

Po výběru klikněte na šipku - ta je situována v pravém horním rohu vedle otazníku, a postoupíte o krok dále. V dalším kroku si zvolíte fotografie, které chce ve své tiskovině mít (fotografie můžete přidávat i v průběhu tvorby). Jakmile máte své fotografie vybrané, přejděte k dalšímu kroku, kde se specifikuje základní rozvržení fotografií na stránce a počet stran (počet stran i rozložení fotografií může uživatel měnit v průběhu tvorby). Posledním krokem je zvolení pozadí (znovu můžete měnit v průběhu tvorby). Podrobný návod k tvorbě fotovýrobků i s videoinstruktáží opět naleznete v samotném programu Book-Maker.

Program si stáhněte ZDE

A co ještě?
Pokud budete mít zájem a budete si chtít kdykoliv vlastnoručně vytvořit originální dárek, uchovat zajímavé zážitky nebo zaznamenat růst a vývoj svých dětí, můžete si z nabídky grafického studia vybrat kterýkoliv z produktů a vytvořit si tak vlastní fotoknihu, fotosešit nebo fotokalendář.

Ponoříte se do své domácí sbírky fotografií v počítači, vyberete nejhezčí obrázky z dovolené, z oslavy výročí, svatby nebo oslavy narozenin Vašeho dítěte a vzpomínkové album je na světě. Fantazii se meze nekladou. Počítačový program Book-Maker umožňuje poskládat vlastní fotografie podle nejrůznějších témat. Stačí jen projít fotoarchiv a začít tvořit. Fotky lze zmenšovat i zvětšovat, dělat z nich výřezy, vkládat na stránku jednu ale i třeba deset a dělat s nimi nejrůznější kouzla. Podle zvoleného tématu pak mohou oživovat nejrůznější vzpomínky: vyvolávat úsměv, nostalgii, připomínat závan exotických dálek, úspěchy i běh času.

Nabídka produktů ArtD
Za všechny ostatní produkty (kromě albumu A6 s fotografiemi z plavání) zaplatíte cenu podle ceníku grafického studia Art D a zvolíte si způsob dopravy zboží podle vlastního uvážení. Na každou další zakázku dostanete slevu 20%.

Fotokniha
Fotoknihaje Vámi sestavená kniha z Vašich fotografií. Má pevné potištěné desky s pevnou lepenou, prošitou vazbou s knihařskou záložkou a předsádkou, o rozměrech A3, A4, A5 a to jak na výšku tak na šířku. Počet stránek je zde nastaven od 24 až do 120.
Ideálními tématy jsou : svatba, dovolená, oslava, narozeniny, rodina, dítě, firemní akce, večírek, zvíře, prezentace, kuchařka.

Fotokalendář
Kalendář má 13 stran a kalendárium je nastavené pro aktuální rok. V brzké době budete mít možnost sestavit si svůj vlastní fotokalendář až na 16 měsíců a začít jakýmkoliv měsícem. Kalendář má spirálu s očkem ve dvou formátech A3 a A4 a to jak na výšku tak na šířku.

Fotosešit
Ideální způsob jak si levně vytvořit z Vašich fotografií krásné vzpomínky v tištěné podobě jako časopis.

Fotoalbum
Fotoalbum má kroužkovou vazbu a před poškozením je chrání z přední a zadní strany průhledná fólie. Vámi vytvořené fotoalbum může čítat 24 až 120 stran.
Podrobnou nabídku spolu s návody, postřehy a ukázkami najdete přímo v programu Book-Maker, který si stáhnete do svého počítače.