Slevy

Slevy poskytujeme automaticky, není třeba o ně žádat.

Jednotlivé slevy nelze sčítat. Uplatnit lze tedy vždy pouze jednu slevu - buď akční, nebo věrnostní nebo sourozeneckou.

Žádnou slevu nelze uplatňovat při zakoupení části kurzu nebo kreditních lekcí (kromě motivační). Každá sleva je počítána ze základní ceny.

Náborová:

Sleva je poskytována jen jednou - pro zcela nové klienty - tedy pro dítě, které s námi ještě nikdy neplavalo.

Akční:

Cena kurzu na dané období v určité lokalitě (bazén) je jednorázově nebo opakovaně nabídnuta nižší, než je základní cena, například náborová akční cena.

Věrnostní:

5% - sleva z ceny 2. kurzu pro dítě, které s námi odplavalo jeden kompletní kurz a hlásí se na celý následující kurz v pořadí 2.

8% - sleva z ceny 3. kurzu pro dítě, které s námi odplavalo dva kompletní kurzy a přihlašuje na celý následující kurz v pořadí 3.

10% sleva z ceny 4. kurzu pro dítě, které s námi odplavalo tři kompletní kurzy a přihlašuje na celý následující kurz v pořadí 4.

12% - sleva z ceny 5. kurzu pro dítě, které s námi odplavalo čtyři kompletní kurzy a přihlásí se na celý následující kurz v pořadí 5.

15% - sleva z ceny 6. kurzu (a všech dalších kurzů, pokud bude docházka nepřerušena) pro dítě, které s námi plavalo nepřetržitě 1 rok, (tj. min. 5 kompletních kurzů po sobě následujících a přihlašuje se na kurz v pořadí 6. a další)

Za kompletní kurz je považován takový, ze kterého bylo absolvováno min. 7 lekcí, potřebných pro postup do další pokročilosti. Vynechání prázdninového kurzu, nebo účast jen na kondičním plavání během letních prázdnin není považováno za přerušení docházky.

Sourozenecká:

50% sleva - speciální cena pro 1. sourozence (1. dítě - plná cena, 2. dítě - 50% sleva)

40% sleva - sleva pro 3. a další sourozence (1. dítě - plná cena, 2. dítě - 50% sleva, 3. a další dítě 40% sleva)

Motivační sleva:

tato sleva je poskytována souběžně se slevou akční, věrnostní i sourozeneckou:

10% - účastník kurzu, který s námi již plaval a plave dál, získává jednorázovou slevu 10% ze základní ceny jednoho svého následujícího kurzu za získání nového plaváčka. Podmínkou získání slevy je skutečnost, že nově získaný klient kurz zaplatí, začne plavat a kurz dokončí bez stornování kurzu. Novým klientem (plaváčkem) se rozumí maminka, která v naší školičce dosud nikdy neplavala (ani se starším dítětem). Jsou-li novým klientem sourozenci, výše slevy se poskytuje na celkovou cenu.

Kredity:

Kurz je vždy nutné zakoupit celý, tedy 10 lekcí (pokud není námi daná nabídka jiná), výjimku nákupu minimálního množství 5 kreditů poskytujeme těhotným maminkám, které mají v průběhu kurzu termín porodu, nebo rodinám, které se stěhují nebo odjíždějí trvale do zahraničí. V těchto případech je cena 1 kreditu (jedné lekce) 400,-. Volné kredity (libovolné množství) poskytujeme pouze na kurzy, které probíhají o letních prázdninách, cena 1 kreditu je 400,-, pokud sami nenabídneme v akční slevě cenu nižší.