Náš tým

Glorie Mielniková

Glorie je vystudovaná zdravotní sestřička, devět let pracovala v soukromé ordinaci zubního lékaře. Po maturitě nastoupila na VOŠ hereckou na obor dramatické umění a moderování. Od prvního stupně ZŠ se intenzivně věnuje tanci, vystudovala 5ti letou taneční přípravku Dance Perfect (klasický a moderní tanec), vyučovala tanec v několika tanečních centrech. Dodnes je součástí pražské muzikálové scény. V roce 2004 získala rekvalifikaci v oboru maskér/maskérka - tři roky pracovala v ČT, také je absolventkou několika rekvalifikačních kurzů první pomoci, kurzu pedagogického minima, základního Montessori kurzu a vlastní osvědčení profesní kvalifikace" Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky". Má dceru Lilly.

Lenka Šťastná

Lenka vystudovala střední školu, obor obchod a management. Po studiích se věnovala práci v soukromé společnosti na pozici manager provozu. Od narození dětí se začala zajímat o Montessori pedagogiku. Zájem o respektující komunikaci a empatický přístup k dětem ji dovedl k nám do školky. Je absolventem kurzu "Komunikační dovednosti", "Základní kurz Montessori pedagogiky", "Respektovat a být respektován" a "Mezinárodní diplomový Montessori kurz pro 21. století" jež vedl Klaus-Dieter Kaul. Má dceru Barboru a syna Honzu.

MUDr. Lucie Vránková

Lucie je ředitelka dětské skupiny a má na starosti vedení administrativy. Lucie vystudovala všeobecné gymnázium a všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě. Během studia pracovala 6 let jako zdravotní sestra na anesteziologicko-resuscitačním oddělení v nemocnici Motol. Přednášela v soukromé agentuře na kurzech chův. Je trenérem plavání II. třídy a držitelkou osvědčení "instruktor plavání kojenců a batolat". Externě se věnuje výpomoci kardiologické společnosti a vede lekce plavání dětí. Od narození svých dětí se plně věnuje Montessori pedagogice, je vlastníkem osvědčení několika Montessori kurzů a také kurzu respektovat a být respektován. V roce 2011 založila soukromou školku, která by splňovala její představy. Je absolventkou "Mezinárodního diplomového Montessori kurzu pro 21. století" jež vedl Klaus-Dieter Kaul. Má čtyři děti, Adélku, Terezku, Tomáška a Anetku.