Sportovní a klasické masáže

31.10.2022

Klasická masáž: Je nejčastěji využívaným druhem masáže s cílem zrelaxovat, uvolnit a podpořit regeneraci těla. Terapeut využívá postupně různé druhy hmatů, prostřednictvím nichž ovlivňuje kůži a svalstvo. Zlepšuje prokrvení a výživu tkáně, čímž dochází i k uvolnění napětí svalstva. Vybrat si můžete ze dvou variant - 30minutová a 60minutová masáž.

Možnosti masáží: záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny, hrudník, břicho a volitelné kombinace.

Sportovní masáž: Využívá se zejména u aktivních sportovců, a to jak před, tak i po fyzické aktivitě. Terapeut aplikuje konkrétní hmaty v daném pořadí. Pokud je masáž využívaná před aktivitou, má za cíl sportovce na tento výkon připravit, pokud je naopak prováděna po výkonu, klade si za cíl tělo uvolnit a nastartovat proces regenerace.

Při masážích se využívají masážní emulze a oleje.

Baňkování je volitelný doplněk k masáži - masáží se rozvolní blokády svalů, které se pak dále uvolňují právě pomocí baněk. Baňky stimulují akupunkturní a akupresurní body a jsou velmi účinnou metodou proti stresu a nepříjemnému napětí.

Kontraindikace: Masáž není vhodná ve chvíli, kdy se léčíte s akutním onemocněním jakéhokoliv charakteru, hnisavým onemocněním kůže, nádorovým onemocněním nebo máte zranění kůže.

Cena: hodinová masáž 790,- (celé tělo, záda, nohy), 30 minutová masáž 390,- (šíje, hrudník, břicho, horní končetiny, dolní končetiny, baňkování).

Termíny: možnosti objednání na masáž jsou v těchto časech: 

  • pondělí: 16:30 - 19:30
  • čtvrtek: 15:30 - 20:00

Objednání: odkaz na objednávkový kalendář - rezervační systém - najdete ZDE - po kliknutí na odkaz v okénku "zaměření" vyberte "masáže" a v okénku "místo" vyberte - Klub Hvězdička - masérna. V dalších krocích budete při první návštěvě vyzvání k registraci do rezervačního systému.

Den a čas masáže si následně objednáte v kalendáři podle své volby.

Fotogalerie