Pravidla pobytu hory

28.04.2021

Pravidla pobytu - hory

1. Doprava: není zahrnuta v ceně, účastníci relaxačního pobytu přijíždějí do zařízení samostatně ve stanovenou dobu.

2. Ceny uvedené na webu zahrnují: ubytování se snídaní (6/7 nocí), aqua-bar s kojeneckou vodou, závěrečný úklid, povlečení, parkování, WiFi připojení na internet, pronájem prostoru na tvoření i na cvičení, materiál na výtvarné činnosti dětí i maminek, pronájem bazénu a jeho vyhřátí na 30°C, saunu po plavání, doprovodný program, 5ti denní program - lekce plavání - 30ti minutové lekce vedené školenými instruktorkami každý den odpoledne (rozpis dětí bude upřesněn na místě), baby masáže pro miminka každý den pod vedením školené instruktorky podle zájmu, cvičení dětí do 3 let s rodiči - zpívání a tancování se zkušenou cvičitelkou, výtvarné vyrábění pro děti od 3 let, možnost hlídání dětí při návštěvě lekce plavání s druhým dítětem, výtvarné vyrábění večer pro maminky podle zájmu, 1 hod/den lyžařská školička pro děti od 3 let (záloha), a jako vždy další program s překvapením.

3. Cena nezahrnuje:nápoje během jídla pro dospělé i děti, skipasy v lyžařském areálu, vleky při výuce lyžování, doplatek za individuální výuku, dopravu na sjezdovku. Dále lázeňský poplatek a aquabar, volné plavání, zapůjčení dětské postýlky. Příjezd dalšího dospělého (967/den).

4. Strava:snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře - tříchodové menu (polévka, hlavní jídlo, předkrm nebo salát nebo moučník) - výběr je předem ze 3 nabízených jídel (každý den jiná).

Pitný režim - čaj, džus při snídaních, aqua-bar s kojeneckou vodou bez omezení je v ceně, ostatní je možné dokoupit. Kojeneckou vodu nemusíte brát sebou.

Nezapomeňte si vzít s sebou bryndáček, dětské příbory jsou k dispozici. Pro bezpečnost vašich dětí je nutné zajistit, aby nepobíhaly bez dozoru po restauraci a v jídelně v době podávání jídla.

5. Program a jeho časový rozvrh je pouze orientační. Upřesnění proběhne na informativní schůzce s rodiči, která se bude konat první den pobytu. Program a jeho případné změny budou vyvěšeny na nástěnce.

6. Plavání - Děti musí mít do bazénu vlastní jednorázové plavečky. Případně bude možnost je zakoupit u instruktorky. Voda v bazénu bude ohřátá na teplotu 30 °C. Před každým vstupem do bazénu je nutné umýt se bez plavek mýdlem. Na bazén je nutné mít pro sebe i děti neklouzavou obuv, která nebude nošena v jiných prostorách budovy.

Prosíme Vás o zodpovědný přístup při zajištění hygieny a v zájmu všech účastníků pobytu Vás žádáme o respektování zákazu vstupu do vody s jakýmkoliv infekčním onemocněním (také bradavice a plíseň jsou infekční onemocnění).

7. Jakékoliv změny, návštěvy a žádosti o krátkodobé pobyty členů rodiny, dohlašované i na místě v průběhu pobytu, je třeba nám nahlásit včas (nejpozději den před předpokládaným příjezdem dohlašované osoby). Účtování těchto dohlašovaných pobytů vyřizujte pouze s paní Havránkovou na místě. Částka bude vypočítána jako adekvátní díl z celkové ceny pobytu za každý den.

8. Rodiče během pobytu zcela odpovídají za chování a jednání svých dětí, v případě způsobené škody jsou povinni ji uhradit ubytovacímu zařízení.

9. Storno podmínky:

Záloha 5000,- - 7000,- (podle počtu přihlášených osob) je vždy nevratná (kromě bodu 11. a 12.).

Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu zrušit svou závaznou přihlášku bez udání důvodu, a to písemnou formou doručenou osobně. V tomto případě mu budou na doplatek pobytu (vyjma nevratné zálohy) účtovány storno poplatky podle následujícího schematu:

1. v době do 20 dnů před dnem zahájením pobytu je storno 40% z doplatku pobytu

2. v době do 14 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 50% z doplatku pobytu

3. v době do 7 dnů dnů před dnem zahájení pobytu je storno 70% z doplatku pobytu

4. v době do 2 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 90% z doplatku pobytu

5. v době méně než 2 dny a po zahájení pobytu je storno 100% z doplatku pobytu

Nenastoupí-li klient na pobyt bez předchozího zrušení pobytu, hradí 100% ceny pobytu. Lze za sebe ale poslat náhradníka.

10. Organizátořisi vyhrazují právo na změnu cen způsobenou změnou smluvených cenových podmínek ovlivňujících rozpočet. Účastníci poté mají nárok na odmítnutí nové ceny a bude jim navrácena již zaplacená záloha v plné výši. Změny cen se však netýkají účastníků, kteří mají pobyt již zaplacen.

11. Organizátoři si vyhrazují právo na zrušení pobytu před jeho začátkem z důvodu nízké účasti, v tom případě bude všem účastníkům vrácena jejich platba v plné výši.

12. Odesláním závazné přihlášky stvrzuji, že jsem si obsah pravidel pobytu podrobně přečetl/a, jsem s nimi srozuměn/a, souhlasím s nimi a nemám vůči nim výhrady.

Těšíme se na Vás!

Kolektiv Rodinného centra Hvězdička