Pravidla pobytu hory

28.04.2021

Pravidla pobytu - hory

1. Doprava: není zahrnuta v ceně, účastníci relaxačního pobytu přijíždějí do zařízení samostatně ve stanovenou dobu.

2. Ceny uvedené na webu zahrnují: ubytování se snídaní (6/7 nocí), aqua-bar s kojeneckou vodou, závěrečný úklid, povlečení, parkování, WiFi připojení na internet, pronájem prostoru na tvoření i na cvičení, materiál na výtvarné činnosti dětí i maminek, pronájem bazénu a jeho vyhřátí na 30°C, saunu po plavání, doprovodný program, 5ti denní program - lekce plavání - 30ti minutové lekce vedené školenými instruktorkami každý den odpoledne (rozpis dětí bude upřesněn na místě), baby masáže pro miminka každý den pod vedením školené instruktorky podle zájmu, cvičení dětí do 3 let s rodiči - zpívání a tancování se zkušenou cvičitelkou, výtvarné vyrábění pro děti od 3 let, možnost hlídání dětí při návštěvě lekce plavání s druhým dítětem, výtvarné vyrábění večer pro maminky podle zájmu, 1 hod/den lyžařská školička pro děti od 3 let (záloha), a jako vždy další program s překvapením.

3. Cena nezahrnuje:nápoje během jídla pro dospělé i děti, skipasy v lyžařském areálu, vleky při výuce lyžování, doplatek za individuální výuku, dopravu na sjezdovku. Dále lázeňský poplatek a aquabar, volné plavání, zapůjčení dětské postýlky. Příjezd dalšího dospělého (967/den).

4. Strava:snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře - tříchodové menu (polévka, hlavní jídlo, předkrm nebo salát nebo moučník) - výběr je předem ze 3 nabízených jídel (každý den jiná).

Pitný režim - čaj, džus při snídaních, aqua-bar s kojeneckou vodou bez omezení je v ceně, ostatní je možné dokoupit. Kojeneckou vodu nemusíte brát sebou.

Nezapomeňte si vzít s sebou bryndáček, dětské příbory jsou k dispozici. Pro bezpečnost vašich dětí je nutné zajistit, aby nepobíhaly bez dozoru po restauraci a v jídelně v době podávání jídla.

5. Program a jeho časový rozvrh je pouze orientační. Upřesnění proběhne na informativní schůzce s rodiči, která se bude konat první den pobytu. Program a jeho případné změny budou vyvěšeny na nástěnce.

6. Plavání - Děti musí mít do bazénu vlastní jednorázové plavečky. Případně bude možnost je zakoupit u instruktorky. Voda v bazénu bude ohřátá na teplotu 30 °C. Před každým vstupem do bazénu je nutné umýt se bez plavek mýdlem. Na bazén je nutné mít pro sebe i děti neklouzavou obuv, která nebude nošena v jiných prostorách budovy.

Prosíme Vás o zodpovědný přístup při zajištění hygieny a v zájmu všech účastníků pobytu Vás žádáme o respektování zákazu vstupu do vody s jakýmkoliv infekčním onemocněním (také bradavice a plíseň jsou infekční onemocnění).

7. Jakékoliv změny, návštěvy a žádosti o krátkodobé pobyty členů rodiny, dohlašované i na místě v průběhu pobytu, je třeba nám nahlásit včas (nejpozději den před předpokládaným příjezdem dohlašované osoby). Účtování těchto dohlašovaných pobytů vyřizujte pouze s paní Havránkovou na místě. Částka bude vypočítána jako adekvátní díl z celkové ceny pobytu za každý den.

8. Rodiče během pobytu zcela odpovídají za chování a jednání svých dětí, v případě způsobené škody jsou povinni ji uhradit ubytovacímu zařízení.

9. Storno podmínky:

Záloha 5000,- - 7000,- (podle počtu přihlášených osob) je vždy nevratná (kromě bodu 11. a 12.).

Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu zrušit svou závaznou přihlášku bez udání důvodu, a to písemnou formou doručenou osobně. V tomto případě mu budou na doplatek pobytu (vyjma nevratné zálohy) účtovány storno poplatky podle následujícího schematu:

1. v době do 20 dnů před dnem zahájením pobytu je storno 40% z doplatku pobytu

2. v době do 14 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 50% z doplatku pobytu

3. v době do 13 - 7 dnů před dnem zahájení pobytu je storno 70% z doplatku pobytu

4. v době do 6 - 2 dny před dnem zahájení pobytu je storno 90% z doplatku pobytu

5. v době méně než 2 dny a po zahájení pobytu je storno 100% z doplatku pobytu

Nenastoupí-li klient na pobyt bez předchozího zrušení pobytu, hradí 100% ceny pobytu. Lze za sebe ale poslat náhradníka.

10. Organizátoři si vyhrazují právo na změnu cen způsobenou změnou smluvených cenových podmínek ovlivňujících rozpočet. Účastníci poté mají nárok na odmítnutí nové ceny a bude jim navrácena již zaplacená záloha v plné výši. Změny cen se však netýkají účastníků, kteří mají pobyt již zaplacen.

11. Organizátoři si vyhrazují právo na zrušení pobytu před jeho začátkem z důvodu nízké účasti, v tom případě bude všem účastníkům vrácena jejich platba v plné výši.

12. Odesláním závazné přihlášky stvrzuji, že jsem si obsah pravidel pobytu podrobně přečetl/a, jsem s nimi srozuměn/a, souhlasím s nimi a nemám vůči nim výhrady.

Těšíme se na Vás!

Kolektiv Rodinného centra Hvězdička