Jak to u nás chodí

Potřebné dokumenty:

Dětská skupina je podpořena pomocí státního financování, před nástupem je nutné přinést potřebné dokumenty, ke stažení zde. Dětská skupina může přijmout pouze dětí rodičů, jež jsou účastni na trhu práce (HPP, OSVČ, studium nebo úřad práce)


Možnost přihlášení:

Pokud chcete svoje dítě přihlásit k docházce (na zkoušku, či rovnou na celé dopoledne/den), je potřeba se registrovat do systému zde:

https://centrum-hvezdicka.webooker.eu

Po registraci, klikněte na tlačítko "další " (vpravo nahoře), dále "můj účet", zde na záložku "studenti" (nahoře), zde přidejte studenta (vaše dítě, které bude miniškoličku navštěvovat).

Na hlavní stránce systému vyberte políčko "školka", zde dole klikněte na  "mám zájem o školku"

Do 24 hodin vás budeme kontaktovat

Po přihlášení do sytému si poté můžete změnit v políčku "školka 2022/2023" měnit (přihlašovat a odhlašovat) vaší docházku.

Dny, na které je dítě přihlášeno, vidíte v systému s popisem "přítomen", v případě, že chcete dítě omluvit, kliknete na "upravit" a odškrtnete "přítomen", to se změní na nepřítomen

Dny, na které se chcete přihlásit, vidíte s počtem volných míst k přihlášení. Kliknete na "upravit" a odkliknete "nepřítomen" to se změní na přítomen

Podmínky přijetí:

Přijímáme děti s plenou i děti, které se už učí na nočníček, taktéž děti, které se ještě neumějí najíst sami, či chodí dopoledne spát. Miniškolka je určena pro děti 1-3 roky.

Prohlídka:

Pokud máte zájem si nejprve prostory prohlédnout, seznámit se s personálem (nemusí být ale aktuální den přítomen personál, který se nakonec bude o vaše dítě starat) napište SMS na telefonní číslo 604 287 375, kde napíšete den a čas (ideálně v dopoledních hodinách a po 9 té hodině). Termín vám ještě potvrdíme, dřív prosím do školky nechoďte, nemusíme být v budově přítomni. Pokud je to možné, prosím nevolejte, věnujeme se dětem.

Dětem se věnuje paní učitelka se zdravotnickým a pedagogickým vzděláním. Paní učitelka bude mít na starosti skupinku max. 5 - 6 dětí. Děti budou dle programu využívat jak herničky a tělocvičny, tak zahrádky před domem.