Bazén Výstaviště

Adresa: Stromovka 1058, Praha 7

Dostupnost MHD: metro "C", stanice Pankrác

Dostupnost autem: GPS: 50.0490647N, 14.4382333E. Parkovat můžete v přilehlých ulicích (Milevská - proti hotelu nebo parkoviště u prodejny Norma před kruhovým objezdem) nebo v okolních ulicích (Pujmanové, Jankovská, Horáčkova).

Další možností je využití nadzemního parkoviště obchodního centra Arkády Pankrác, do kterého můžete zajet z ulice Hvězdova. První 3 hodiny parkování jsou zde zdarma.

Parkovat můžete také přímo v hotelové garáži za 35Kč za hodinu, platíte na recepci hotelu.

Jak se dostanete na bazén? Po vstupu do hotelu vyjedete výtahem do recepce bazénu ve 24. patře hotelu (Top Deck). Proti bazénové recepci jsou vstupy do pánských a dámských šaten a u nich poličky, kam si odložíte boty a přezujete se - pozor - přezutí všech je nutné, děti musí mít přezutí také - podlahy jsou kluzké!! Na recepci požádejte o klíček ke skříňce v příslušné šatně, který dostanete oproti naší plavence nebo vratné záloze 100,-. Děti se mohou převléci samy, a rodiče se při vstupu na bazén musí jen přezout, převlékat se nemusí.

Rodiče projdou skleněnými posuvnými dveřmi na konci recepce a mohou počkat na dítě, které přijde ze šatna zleva (doprava se pak jde po schodech na bazén). Na konci chodbičky vlevo uvidíte dveře do tělocvičny, vedle které (za rohem asi uprostřed chodby proti východu z dámské šatny) najdete po pravé ruce vstup do relaxace, která je připravena pro naše kurzy, a kde je dětem po plavání k dispozici vyhřátá sauna.

Po převlečení do plavek a osprchování v šatně se děti po východu ze šatny dají doprava chodbičkou k bazénu. Bazén o rozměrech 11m x 4,5m je vyhřívaný na 28°C s klasickou technologií úpravy vody.

Po plavání je nutné bazén opustit okamžitě v 17:30 (za našimi lekcemi je v bazénu další akce). Saunu musíte opustit do 18:00.

Kurz = 10 lekcí, plaveme 1x týdně náhradou za Výstaviště

úterý : 16:30 - 17:30 POUZE PRO POKROČILÉ DĚTI OD 6ti LET

Základní cena kurzu: 3 800,-/10 lekcí, věrnostní slevy již od druhého s námi absolvovaného kurzu, 50% sleva pro sourozence (není-li nabízena akční sleva).

Cena jednotlivé lekce: 390,-