Bazén Floret

Adresa: Květnové náměstí 96, Průhonice


Dostupnost MHD: metro "C" Opatov, odtud 8 minut busem č. 385 nebo 363, stanice "Průhonice" (náměstí) - u Průhonického parku

Dostupnost autem: po D1, sjezd na Průhonice (exit 6), na kruhovém objezdu 2. výjezdem až na náměstí v Průhonicích, dále vlevo k hotelu, vjeďte do areálu, zabočte vpravo k průjezdu se závorou, kde si vezmete parkovací lístek - v areálu hotelu je parkování na neomezeně dlouhou dobu za 30,-. Před odjezdem jen předložíte parkovací lístek na recepci, kde také parkování zaplatíte (recepce je hned vedle vchodu do bazénu).

Bazén o rozměrech 17m x 8m má teplotu 27 - 28°C s klasickou technologií úpravy vody se nachází v hotelu Floret, kvalitou vody je zde plavání sice vhodné pro děti od věku 6ti měsíců, ale vzhledem k teplotě vody zde plaveme až s dětmi cca od 4 let. Děti s rodiči plavou v maximálním počtu 7 dětí. Děti, které plavou již bez rodičů jsou ve skupině po 4 - 6 dětech, výuka v takto malých skupinkách je velmi efektivní.

K aklimatizaci a občerstvení starších dětí slouží odpočívárna před šatnami s posezením a dětskými stolky a židličkami. Pro děti do 3 let je zajištěna herna.

Nabízíme individuální lekce seznamování s vodou pro předškolní děti i individuální lekce plavání pod vedením zkušené trenérky plavání. Odstraňujeme u dětí nedůvěru, strach a negativní postoj k vodnímu prostředí.

Kurz = 10 lekcí, plaveme 1x týdně

úterý 17:30 - 18:00 (mladší děti)
úterý 18.00 - 19:00 (starší děti)

Základní cena kurzu: 4 400,-/10 lekcí, věrnostní slevy již od druhého s námi absolvovaného kurzu, 50% sleva pro sourozence

Cena pro nové klienty, kteří s námi ještě neplavali: 3600,-

Cena jednotlivé lekce: 440,-

Jak se dostanete na bazén?

  • za průjezdem se závorou se dejte ihned vpravo k recepci hotelu, kde můžete zaparkovat přímo před bazénem
  • vchod na bazén je na konci budovy vlevo vedle recepce
  • po vstupu do prostor bazénu projdete vstupní halou s odpočívárnou s křesílky a dětskými stolky
  • vpravo u botníků odložíte obuv a přezujete se
  • vpravo je vstup do dámské a vlevo do pánské šatny, přes ně a sprchy projdete na bazén
  • POZOR - přezutí všech je velmi nutné, chodící děti musí mít přezutí také - podlahy jsou velmi kluzké!! Nenechte děti běhat, aby neuklouzly!