Bazén Castle

Adresa: Květinářská 755, Praha 8 

Dostupnost MHD: ze stanic metra "C" - Nádraží Holešovice, Kobylisy a Ládví autobusy číslo 201 nebo 186 do zastávky "Kuchyňka" (na znamení), nebo ze stanice metra "C" - Nádraží Holešovice, autobusem číslio 112 do stanice "Pelc Tyrolka" a dále sledujte směrovky na "Bowling Troja"

Dostupnost autem: GPS: 50.117596, 14.446874, parkování je možné v areálu hotelu zdarma, nebo přímo před vstupem do areálu a v přilehlých ulicích

Bazén se slanou vodou o rozměrech 6m x 4m je vyhřívaný na 30 - 32°C. K dispozici je sauna, hernička a aklimatizační místnost pro děti, kde si můžete ohřát jídlo a děti nakrmit. Máte možnost využít nově otevřenou restauraci s dětským koutkem a venkovní dětské hřiště. Vhodné pro všechny věkové kategorie v maximálním počtu 6 - 7 dětí.

Kurz = 10 lekcí, lekce probíhají 1x týdně.

Středa: 16:00 - 18:30 (od 5 měsíců do 7 let)

Čtvrtek: 9:30 - 12:00 (od 5 měsíců do 5 let)

Náborová cena kurzu 10 lekcí je pro nové klienty 3900,-

Základní cena kurzu: 4 400,-/10 lekcí, věrnostní slevy již od druhého s námi absolvovaného kurzu, 50% sleva pro sourozence (není-li nabízena akční sleva).

Cena jednotlivé lekce/kreditu: 440,-

Jak se dostanete na bazén?

  • Do budovy hotelu vstoupíte hlavním vchodem, projdete kolem recepce (vlevo) a dáte se chodbou vpravo až na konec, vejdete do prostoru se schodištěm a po schodech nebo výtahem se dostanete o patro níže.
  • Po východu z výtahu projdete dveřmi po své levé ruce do chodby, která slouží k přezutí a odkládání kočárků.
  • Na konci této chodby najdete vstup do prostor bazénu, vlevo od tohoto vchodu  je pánská a dámská šatna (obě jsou sice určeny maminkám, ale pokud přijde tatínek s miminkem, po zaklepání užívá pánskou šatnu. Jen tatínky s chodícími dětmi prosíme, aby se převlékali a sprchovali v prostoru sauny, kde jsou dvě uzamykatelné skříňky, WC i sprcha), po zaklepání na pánskou šatnu tudy projdete k sauně..
  • Šatní skříňky jsou na 10Kč mince, které se Vám vrátí po odemčení.
  • Za zrcadlovou stěnou na bazénu najdete saunu vyhřátou na 56 - 65°C, kterou doporučujeme s dětmi navštívit po plavání.
  • Naproti šatnám jsou Vám k dispozici odpočinkové místnosti, vybavené krmícími židličkami, mikrovlnkou k ohřívání jídel, zde můžete své děti po plavání nakrmit, nakojit a odpočinout si. Mikrovlnku najdete také nahoře v restauraci.
  • Po opuštění prostor bazénu a vyjetí výtahem o patro výše se za prosklenými dveřmi dáte vlevo a dostanete se do restaurace hotelu, kde se můžete občerstvit a také s dětmi navštívit přilehlou hernu. V teplém ročním období je k dispozici venkovní restaurace a dětské hřiště v areálu hotelu.