Zimní pobyt v Pekle

I v průběhu letošní zimy Vás chceme pozvat na plavecký a lyžařský pobyt pro děti, a také maminky, tatínky i babičky - v hotelu Peklo v Jizerských horách v termínu 14.1. - 20.1.2018.

Pobyt je opět se snídaní a se vstupní večeří v ceně a kromě příjemného prostředí hotelu, se čtyřmi hernami a interaktivními herními prvky ve všech prostorách, je k dispozici také vlastní sjezdovka u hotelu. Čeká Vás nejen plavání a lyžování, tvoření pro děti i maminky a cvičení pro menší děti, ale také spousta zábavy a překvapení.

Hotel je zaměřen zejména na pobyty rodin s dětmi a tomu také odpovídá jeho celkové vybavení, které pro Vás bude znamenat usnadnění a zpříjemnění celého pobytu.

Všichni, kdo máte o pobyt předběžně zájem, přihlaste se prosím obratem - máme k dispozici pouze omezené množství pokojů a kdo si dříve pokoj zarezervuje, ten se bude moci pobytu zúčastnit :-).

O HOTELU:

Hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 900 m.n.m. na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Hotel je vybaven restaurací, vnitřním bazénem s mírně slanou vodou, saunou, k dispozici je WIFI internet i na pokojích, parkování je zdarma. Ubytováni budeme v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo větších (až šestilůžkových) apartmánech.

Hotel je cíleně zaměřen na pobyty rodin s malými dětmi - jsou zde k dispozici 4 dětské herny - velká herna nad jídelnou, míčková herna, mořská hernička s kuchyňkou a s kadeřnickým salónem a herna u restaurace. Na rercepci si můžete zapůjčit desítky různých her od her pro jednoho hráče, až po hry pro celou rodinu, karetní hry, puzzle, activity, didaktické Montessori pomůcky, dětské knížky, mašinky Tomáš a spoustu dalších.

V areálu najdete vlastní sjezdovku přímo vedle hotelu s vlekem poma pro začátečníky i mírně pokročilé lyžaře, pro zdatnější je určen vlek v blízkém lyžařském areálu Ski Lucifer. V hotelu je úschovna lyží.

UBYTOVÁNÍ:

Hotel disponuje cca 23 pokoji a nabízí až 90 lůžek, ve dvoulůžkových,třílůžkových i větších pokojích i apartmánech s vlastním WC a koupelnou. Pokoje jsou velmi útulné, obložené dřevem, příjemně zařízené. Některé pokoje jsou mezonetové, některé mají společné sociální zázemí pro 2 pokoje dohromady. Za poplatek je možné objednání dětské postýlky s povlečením.

Vybavení pro péči o děti:

Jídelní židličky, nočníky, přebalovací pulty, koše na pleny, podnožky k umyvadlům, dětské postýlky, dětské záchody, přípojka na odsávačku baby vac, koutek na koupání miminek s vaničkou a infra zářičem.

Dále je k dispozici mikrovlnka, lednice, varná konvice, sterilizátory, kojenecká váha, dětské příbory, TV a DVD přehrávač ve společných prostorách a další.

STRAVA:

v ceně pobytu je snídaně a jednotná vstupní večeře v neděli večer

I stravování je maximálně přizpůsobeno dětem - restaurace je nekuřácká, nepoužívá se žádné koření s glutamanem, maggi, ani šlehačka ve spreji, na baru je k dispozici třtinový cukr...

Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu, korn-flakes, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko, pečivo.

Oběd i večeře jsou ve vlastní režii, možnost dětských porcí, kdo nechce, nemusí jídlo pro dítě objednávat, dítě od 2 let ale musí mít snídani.

Oběd - výběr z několika teplých chodů, polévka + druhý chod, salát (cena dospělí 115,-, děti 69,-). Večeře - výběr z několika teplých chodů, předkrm nebo polévka + druhý chod, desert, ovoce (cena dospělí 145,-, děti 87,-)

Pitný režim: čaj, džus při snídaních, ostatní nápoje možné dokoupit - poctivé domácí limonády, mošty, koktejly z ovoce a přírodních surovin
V ceně je aqua-bar - možnost neomezeného a nelimitovaného pitného režimu kojeneckou vodou na sanitovaných a vzorkovaných výdejnících.

BAZÉN:

Bazén je o rozměrech 8x4m, s hloubkou 12cm a bezpečným vstupem po schodech. Vyhřátý bude na 30°C (v ceně), voda je lehce slaná, se salinitou 2,5gramu/litr. Sauničku budeme mít vyhřátou na teplotu vhodnou pro malé děti, k použití bude po každé lekci plavání.

LYŽOVÁNÍ:

Lyžařskou školičku nabízíme pro děti od 3 let, pro tříleté začátečníky s individuální výukou, pokročilejší nebo starší děti budou mít výuku skupinovou. Lekce jsou dlouhé 60 minut.

Ceny se pohybují v rozmezí 120 - 250,- podle počtu dětí ve skupině.

Přímo u hotelu je vlastní sjezdovka s vlekem poma (210m) pro začátečníky i mírně pokročilé lyžaře, pro zdatnější je určen vlek v blízkém lyžařském areálu Ski Lucifer, mezi vleky Lucifer a Peklo se dá snadno přejet na lyžích po upravované lesní cestě vedoucí téměř po vrstevnici, máme i možnost dopravy.

Zájem o zařazení dítěte do školičky je nutné uvést v objednávce!

DOPRAVA: vlastní

Hotel Peklo se nachází na trase Praha - Mladá Boleslav - Jablonec nad Nisou - Josefův Důl - 120km